DE / EN / ES / PL / TR / 中国 / УКР
iletişim / Ulaşım / Impressum / Gizlilik Politikası / Site haritası  
PAS gubunun yönetim, araştırma ve geliştirme
temsilcisi, dr. michael Seikel

Araştırma ve Geliştirme

Müşterilerimiz ile birlikte ve müşterilerimiz için CAd-Sistemi Prefabrik üretim Elemanlarını ve özellikle Plastik imalat gruplarını geliştirdik. Müşterilerimizin projelerinin tasarı safhasında müşterilerimizin yararlanabilmesi için önceden geliştirmiş olduğumuz kendi fikirlerimizi müşterilerimize sunuyoruz.

Enjeksiyon döküm aletlerinin tamamlanmasından önce üretim safhasında ortaya çıkan Prefabrik üretim elemanlarının çalışanlarımız tarafından kalıp Akış Analizleri ile alet yönetiminin önceden optimizasyonu.


››Düşünceden seri üretime‹‹Müşterilerimiz için enjeksiyon döküm aletlerinin organizasyonunu üstleniyoruz ve bunları seri üretim İçin uygun hale getiriyoruz. Müşterinin talebi üzerine yüksek değere sahip dekorasyon işlemleri, boyama, sıcak kabartma veya baskı gibi çeşitli yöntemlerle önceden tasarım safhasında dikkate alınınır
ve seri üretime başlanır. Ürün üzerinde ebada göre keserek montaj ve test tesisi müşterinin gereksinimine göre
yapılır ve kalite ,miktar ve temrine uygun teslimat güvence altına alınır.

Müşteri yanlısı kalite ve termin handikaplarının koordinasyonu ve değiştirilmesi konuları ile deneyimli ve maliyet hesabını bilen bir proje yöneticisi ilgilenir.